Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1872 přání
za 11 124 917
Kristýna

Kristýna

Věk: 29 let

Přeji si šicí stroj

Přání stojí: 6 000 Kč

Životní příběh

Ahoj, do dětského domova jsem přišla když mi bylo 12 roků, takže letos v únoru tady budu 7 let. Když mi bylo 7 let, tak mi umřel taťka a mamka si našla přítele který pil a po nějakém čase ji stáhl. Putovaly jsme se sestrou od taťkového bráchy přes mamčinu sestru do dětského domova. Docela hodně stěhování. V domově jsem spokojená. Máme tu hodné a milé tety a jednoho strýce. Všichni se nám snaží pomáhat jak jen to jde.

Obor školy

Oděvnictví

Zájmy a koníčky

Zbožňuju zvířata a nikdy bych nedala na žádné dopustit, jezdila jsem na koni. Bohužel už na to není tolik času, protože budu letos maturovat. Ráda poslouchám hudbu a jsem ráda ve společnosti svých přátel. Radost mi udělá to, když si na sebe něco ušiju a hlavně když se mi to povede. Už jsem si ušila společenskou vestu, tříčtvrteční kalhoty, halenku.

Plány do budoucna

Můj hlavní plán je odmaturovat a potom možná zkusit přihlášku na nějakou vysokou školu nebo aspoň na jazykovku na jeden rok. Další důležitý plán je zařídit si útulný byteček s přítelem, se kterým jsem už 2,5 roku.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Pokud se mi vyplní toto přání, tak bysem si mohla šít doma různé věci. A nejen sobě, ale také na zakázky. Šít kalhoty, halenky, sukně, saka, vesty. A spoustu dalších věci jako jsou třeba chňapky do trouby nebo různé plyšové zvířatka na objednávku atd.

Poděkování dárcům

Chtěla bysem poděkovat všem lidem, kteří mi přispějí finančně na moje přání. Díky Vám se budu moct zdokonalovat v tom, co dělám.

< zpět na všechna přání

Milan (11 let) - školní pomůcky

Ke splnění zbývá: 1 000 Kč

Radek (13 let) - volnočasové aktivity

Ke splnění zbývá: 10 000 Kč

Eda (10 let) - výlet s mojí rodinkou

Na splnění čeká od: 13.02.2022

Josef (21 let) - oblečení a vybavení na…

Na splnění čeká od: 13.02.2022

Kristýna (15 let) - výtvarné potřeby

Na splnění čeká od: 13.02.2022