Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1891 přání
za 11 195 953
Šárka

Šárka

Věk: 25 let

Přeji si licence jízdy na koni a vybavení

Přání stojí: 5 000 Kč

Životní příběh

Mám nemocnou maminku, která se o mě a bratra nemůže starat. Byla jsem v pěstounské péči, ale po krátké době jsem byla umístěná v dětském domově. Nebyla jsem u pěstounů spokojená. Chodím do 8. třídy, na vysvědčení jsem měla jen 3 dvojky. Již doma jsem jezdila na koních. Naštěstí se mohu věnovat tomuto sportu i v domově, ale je to poměrně finančně náročné. Bráška byl také v pěstounské péči, ale u jiných lidí. Byl rovněž dán do domova. Nyní jsme spolu.

Obor školy

Základní škola

Zájmy a koníčky

Jezdectví, parkur, péče o koně.

Plány do budoucna

Rozhodně chci studovat, zatím přemýšlím o gymnáziu nebo ekonomickém lyceu, ráda bych se pokusila později o práva. V úvahu přichází i odborná biologie, tu mám ráda. Ještě nejsem pevně rozhodnutá, mám ještě čas.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Budu mít licenci pro závodění, vlastní výbavu. Stačí mi i použitá, dá se sehnat mezi lidmi od koní. Jedná se o rajtky, boty, vestu, ale také literaturu na licenční zkoušky, samotné zoušky a přeprava koně na zkoušky. Pokud bude cena vyšší, zaplatí mi to domov. Ten mi platí nyní i hodiny jezdectví. Mám slevu.

Poděkování dárcům

Snad se najde někdo se stejným koníčkem jako mám já. Koně jsou pro mě úplně jiný svět. Kdo ten pocit nezná, nepochopí. Pokud se najdou sponzoři, moc a moc děkuji. Koně pro mě budou zálibou na celý život.

< zpět na všechna přání