Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1900 přání
za 11 235 916
Monika

Monika

Věk: 29 let

Přeji si barmanský kurz a barmanský kufřík

Přání stojí: 9 000 Kč

Životní příběh

Když mi bylo 5 let, tak se naši rozvedli, šli sme k mamce, ale táta o nás stál a chtěl nás k sobě. Po 4 letech nás dostal, ale nedělalo to žádnou dobrotu, otec se skoro vůbec nestaral, bydleli jsme u babičky, která to moc taky nezvládala, tak jsme skončili v dětském domově i s mým o rok mladším bráchou. Přece jenom něco mi tu chybí, ale je tu fajn .

Obor školy

Cukrářka

Zájmy a koníčky

Moje koníčky jsou projížďky na kole a na kolečkových bruslích. Ráda se procházím v přírodě. Můj největší úspěch byl zpívat paní Klausové, poté sem se účastnila soutěže v Mikulově, kde jsem postoupila do výběrového kola do Plzně. A k tomu všemu jsem měla možnost se účastnit v Brně na Den dětí pěvecké soutěže Čenda hledá talent. Můj největší koníček je zpěv.

Plány do budoucna

Jak jsem se zmínila mým největším koníčkem je zpěv a taky bych se tomu chtěla věnovat i v životě, kdyby to šlo, ale jelikož mám ještě jedno splnitelné přání, tak bych chtěla dělat barmanku v úspěšném hotelu někde třeba v Praze. Je toho víc, ale i ten zpěv by se mi líbil a moc. Chtěla bych být úspěšnou a mít velkou rodinu s rodinným domem někde na venkově, tak bych chtěla žít.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Přání mi v budoucnu pomůže získat novou zkušenost v tom, co chci dělat. Začalo mě to bavit, i když jsem cukrářka, i ta mě moc baví, protože jsem zjistila, že cukrařina není tak jednoduchá, jak se zdá, je to i v něčem umění. A mě ruční práce baví. Barmanský kurz by mi udělal radost i k mému vyučnímu listu, měla bych tím pádem větší šance se někde uchytit.

Poděkování dárcům

No tak k tomuhle stačí řict jediné Velké Děkuju, protože to co vy pro nás děláte, takových lidí je opravdu málo, umí to udělat radost a né jenom mě, ale i ostatním je užasné vidět ty oči a ten úsměv to mi veřte. Takže za mě vzkazuju velké Děkuju.

< zpět na všechna přání

Nela (15 let) - výtvarný kroužek - tvoření

Na splnění čeká od: 25.03.2023

Zlata (15 let) - výtvarné potřeby

Na splnění čeká od: 25.03.2023

Lukáš (17 let) - vybavení na praxi pro kuchaře

Na splnění čeká od: 25.03.2023