Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1891 přání
za 11 195 953
Ládík

Ládík

Věk: 22 let

Přeji si členské přípspěvky do cyklooddílu

Přání stojí: 3 000 Kč

Životní příběh

V dětském domově jsem skoro pět let. Jsem z osmi dětí a rodiče se dostali do těžké finanční situace, naše bydlení nebylo dobré a bezpečné. Jednoho dne si pro nás přijela sociální pracovnice a mě s pěti sourozenci odvezla. V dětském domově se mi líbí, mám rád své tety a své kamarády. Rád pomáhám v kuchyni a u grilu. Většinu volného času strávím na bajkerech nebo s tetama doma.

Obor školy

Základní škola

Zájmy a koníčky

Ve volném čase nejraději jezdím na kole, plavu a chodím do tělocvičny. Už čtvrtým rokem chodím do oddílu bajkerů, s kterými se pravidelně zúčastňuji cyklistických nebo běžeckých závodů. Doma už mám i několik medailí na které jsem pyšný. V oddíle jsem potkal hodně nových kamarádů, jsem rád, že k "bajkerům" patřím.

Plány do budoucna

Až skončím základní školu, chtěl bych se vyučit automechanikem, chtěl bych se stát dobrým tátou a mít poblíž dětského domova svůj domov.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Pomůže mi hlavně v tom, že budu moct stále chodit na bajkery, chodit na tréninky do bazénu, do tělocvičny , posilovny a od jara do podzimu trénovat na kole.

Poděkování dárcům

Chtěl bych poděkovat všem hodným lidem, kteří mi pomohou. Jejich zásluhou budu moct zůstat se svými kamarády v oddíle. Sport mě moc baví a přináší mi radost.

< zpět na všechna přání