Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1876 přání
za 11 159 917
Hana

Hana

Věk: 25 let

Přeji si klasickou kytaru

Přání stojí: 6 000 Kč

Životní příběh

Do dětského domova jsem se dostala asi před 7 lety, protože se o mě mamka nestarala. Tak jsem se sestrou šla bydlet k babičce, a ta nás také nezvládala. Táta nám zemřel asi před 4 rokama a máma je v nápravném zařízení. Tak jsme jeli do dětského domova. Já i sestra jsme tam spokojené. V domově ráda poslouchám písničky, cvičím s kamarádkama. Na kytaru hraju už šestým rokem a třetím rokem hraju v souboru Muzikanti. Když mám čas, tak si sednu a zpívám s kytarou.

Obor školy

Základní škola

Zájmy a koníčky

Ráda chodím do aerobiku se kterým jezdíváme po závodech. Můžu to využít i v našem dětském domově, kde s kamarádkama nacvičujeme a jezdíme do Prahy na závody. Na klasickou kytaru chodím hrát do Základní umělecké školy. Za tu dobu sem se naučila hrát nejen spustu známych písniček, ale také mnoho krásných skladeb, se kterými jsem byla na soutěži a na mnoha vystoupeních. Se souborem Muzikanti vystupujeme na hudebních večerech umělecké školy.

Plány do budoucna

Do budoucna ještě nevím na jakou bych měla jít střední školu, ale uvažovala sem nad na pedagogickou nebo policejní školou. Ráda bych se v kytaře zdokonalovala a možná hrála i v kapele. Chtěla bych mít asi nějakou rodinu a zázemí.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Mám starší kytaru ,která není v nejlepším stavu (drnčí, nejde naladit ) .Pokud trénuji na staré kytaře tak mne to moc nebaví jelikož drnčí a není to pěkný zvuk. Myslím si, že by mne to s novou kytarou více bavilo a bylo by to i slyšet.

Poděkování dárcům

Všem dárcům bych chtěla moc poděkovat. S novou kytarou se budu moct učit nové věci a později bych ráda učila i ostatní.

< zpět na všechna přání

Milan (11 let) - školní pomůcky

Ke splnění zbývá: 1 000 Kč

Milada (17 let) - taneční kurz

Ke splnění zbývá: 1 750 Kč

Vanesa (16 let) - pomůcky na praxi kadeřnice

Ke splnění zbývá: 6 293 Kč

Ludmila (13 let) - školné výtvarného kroužku

Na splnění čeká od: 02.08.2022

Milan (11 let) - školní pomůcky

Na splnění čeká od: 02.08.2022

Pamela (18 let) - pomůcky k masážím, které…

Na splnění čeká od: 25.09.2022