Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1891 přání
za 11 195 953
Šárka

Šárka

Věk: 23 let

Přeji si roční kurzovné badmintonu

Přání stojí: 1 000 Kč

Životní příběh

Do dětského domova jsem přišla s bratry Milanem a Davidem když mi byl rok, protože se o nás rodiče nedokázali postarat. Tak jsem v domově již 10 let. Moc se mi tady líbí, mám hodně kamarádů. Starší bratr Milan tady již není, protože mu bylo 18 let a je v rodině u sestry. Davidovi bude 15 let a ten je zde se mnou. Ráda chodím do školy, baví mě tělocvik a kroužek rukodělek. Doma ráda pomáhám tetám při vaření a hlídám malé kluky z naší rodinky, jsou jim 2 a 3 roky.

Obor školy

Základní škola

Zájmy a koníčky

Ráda sportuji, hrála jsem 4 roky fotbal, cvičím za mladé hasiče, reprezentuji naši rodinku na atletických závodech. Mezi mé sportovní koníčky patří také badminton, ale na roční kurzovné již nezbývají peníze. Také ráda zpívám, vyhrála jsem 1. místo u nás ve školní soutěži, 2. místo na Nejmilejším koncertu a 1. místo v recitaci.

Plány do budoucna

Ještě nevím čím chci být, zkoušela jsem přijímačky na gymnázium Open gate, ale nedostala jsem se. Určitě bych chtěla bydlet tady nebo poblíž, abych měla blízko k tetám.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Mám ráda sport a ráda chodím s dobrou partou hrát badminton do haly. Tety jsou rády, když děti sportují a mě to baví moc. Když se moje přání nepodaří splnit, nebudu asi na badminton chodit, protože na kroužky není tolik peněz.

Poděkování dárcům

Děkuji Vám za splnění mého přání, vážím si toho, co pro mě děláte. Budu se o to více věnovat sportu, který mám ráda.

Seznam dárců

  • Dalibor Bucek
  • Irena Hýsková

 

< zpět na všechna přání