Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1900 přání
za 11 235 916
Radek

Radek

Věk: 30 let

Přeji si taneční workshopy

Přání stojí: 3 000 Kč

Životní příběh

V dětském domově jsem se svou sestrou od svých 9 let. Dětský domov se pro mě již dávno stal domovem. Cítím se zde spokojeně a bezpečně. Mám zde za tu dobu i mnoho oblíbených vychovatelek. Rád se strýcem Gregorem jezdím na kole a plavu.

Obor školy

Ekonomika a podnikání

Zájmy a koníčky

Mým největším koníčkem je tanec. Tancuji od 11 let. Věnuji se tanečním stylům Hip Hop, House, Break, Poppin. Čtyři roky jsem tančil v tanečním souboru dětského domova. Po tuto dobu jsem dosáhl mnohých ocenění. Od patnácti let tančím v taneční skupině Šok Crew. Letos již ve skupině působím jako choreograf juniorské věkové kategorie. Dále rád hraji fotbal a ping pong.

Plány do budoucna

V budoucnu bych rád po dokončení střední školy pracoval v marketingu. A dál se aktivně věnoval tanci a vedení taneční skupiny. Rád bych se podíval pracovně do Evropy, abych si prohloubil své znalosti a získal nové zkušenosti.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Rád bych se aktivně věnoval tanci i v budoucnu. A lepší taneční vzdělání mi přinese lepší možnosti pro uplatnění se v tomto směru.

Poděkování dárcům

Velice Vám děkuji za splnění jednoho z mých celoživotních přání. Tanec je můj život. Věřte, že této šance, kterou jste mi nyní dali využiji.

< zpět na všechna přání

Nela (15 let) - výtvarný kroužek - tvoření

Na splnění čeká od: 25.03.2023

Zlata (15 let) - výtvarné potřeby

Na splnění čeká od: 25.03.2023

Lukáš (17 let) - vybavení na praxi pro kuchaře

Na splnění čeká od: 25.03.2023