Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1900 přání
za 11 235 916
Veronika

Veronika

Věk: 30 let

Přeji si kurz studené kuchyně

Přání stojí: 3 000 Kč

Životní příběh

Můj příběh začal v roce 2005, když nám umřel nevlastní tatínek, byla to pro nás všechny strašná rána, ale snažili jsme se to nějak překonat, bohužel se mi to nedařilo a učitelka si toho všimla, myslela jsem, že se mi bude snažit pomoc, ale bohužel. Setkala jsem se se šikanou, bála jsem se to někomu říct, tak jsem začala chodit za školu, nikdo nic nevědel, ale jak se vše dostalo na povrch, tak jsem za to zaplatila tím, že jsem v dětském domově. Bylo to pro mě obrovské poučení, ale díky tomu, že jsem se dostala do dětského domova jsem se dostala na střední školu, i když je to i moje zásluha, doma bych se na to možná vykašlala.

Obor školy

Hotelnictví

Zájmy a koníčky

Mezi mé zájmy patří sourozenci, přátelé, sport a škola. Moje úspěchy jsou v atletických závodech mezi dětskými domovy, v kategoriích - 60m sprint, 800m, skok daleký a skok vysoký. Ve všech těchto kategoriích jsem získala zlato, asi toto je můj úspěch.

Plány do budoucna

Mé plány jsou zatím ty, že bych chtěla udělat maturitu a pak zkusit vysokou školu.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Kdyby se mi přání splnilo, otevřelo by mi to další pracovní možnosti. Prospěšné mi to bude určitě v tom, že budu umět něco víc než ostatní.

Poděkování dárcům

Lidem, kteří by mi byli ochotní pomoci, bych poděkovala už dopředu, znamenalo by to pro mě nové zkušenosti a větší pracovní rozhled. Do budoucna by se mi to hodilo hlavně kvůli práci.

Seznam dárců

  • Dana Dobešová
  • Dagmar Klásková

 

< zpět na všechna přání

Nela (15 let) - výtvarný kroužek - tvoření

Na splnění čeká od: 25.03.2023

Zlata (15 let) - výtvarné potřeby

Na splnění čeká od: 25.03.2023

Lukáš (17 let) - vybavení na praxi pro kuchaře

Na splnění čeká od: 25.03.2023