Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1876 přání
za 11 159 917
Jan

Jan

Věk: 27 let

Přeji si kurz tanečních, oblek a boty

Přání stojí: 5 000 Kč

Životní příběh

Do svých dvanácti let jsem žil doma (u otce). Ten pak umřel kvůli nemoci zvané borelióza. Chvíli se o mě a mladší sestru starala naše matka, ale moc dlouho to nevydrželo, tak jsme šli do dětského domova. Jsem tu něco málo přes pět let. V domově je to fajn. Podporují mě tu téměř ve všem, o co se zajímám, hlavně co se týče školy a školních akcí.

Obor školy

Technické Lyceum

Zájmy a koníčky

Největší zájem mám asi o výpočetní techniku. Právě proto jsem si vybral školu, na kterou chodím. Dále mě baví fotbal a také basketbal. Dá se říct, že mě baví všechny sporty, ale tyhle dva nejvíc.

Plány do budoucna

Nejdůležitější je pro mě vzdělání. Zatím jsem na střední škole, ale chci pokračovat. Sice ještě nevím, kam si budu podávat přihlášku na vysokou školu, ale nejspíš to bude škola s technickým zaměřením, protože bych si přál pracovat s technikou. Podle mě je nejlepší práce ta, která toho člověka baví a právě proto se budu co nejvíc snažit abych tuhle práci mohl dělat.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Myslím, že každý člověk by měl taneční absolvovat. V tanečních se člověk naučí jak tancovat, tak i společenskému chování.

Poděkování dárcům

Moc bych chtěl poděkovat všem lidem co mi pomohou uskutečnit tenhle kurz. Byl bych nesmírně vďečný za uskutečnění mého velkého přání. Takže Děkuji.

< zpět na všechna přání

Milan (11 let) - školní pomůcky

Ke splnění zbývá: 1 000 Kč

Milada (17 let) - taneční kurz

Ke splnění zbývá: 1 750 Kč

Vanesa (16 let) - pomůcky na praxi kadeřnice

Ke splnění zbývá: 6 293 Kč

Ludmila (13 let) - školné výtvarného kroužku

Na splnění čeká od: 02.08.2022

Milan (11 let) - školní pomůcky

Na splnění čeká od: 02.08.2022

Pamela (18 let) - pomůcky k masážím, které…

Na splnění čeká od: 25.09.2022