Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1879 přání
za 11 163 117
Dominik

Dominik

Věk: 18 let

Přeji si Chtěl bych poprosit o peníze na fotbalový kroužek.

Přání stojí: 3 000 Kč

Životní příběh

V domově jsem se svým bratrem, protože nám zemřela maminka a tatínek se o nás asi nemůže starat. Má jinou manželku a chodí do práce, takže na nás nemá čas. Ale to nevadí. Mně se v domově líbí. Mám tady rád všechny tety i strýce, protože jsou na mně hodní. Můžu si tady hrát s otatníma klukama a taky hodně sportovat.

Obor školy

Zájmy a koníčky

V dětském domově jsem i se svou bráchou Tomášem. I když v domově často chodíme na procházky do lesa, jezdíme na kole nebo chodíme plavat a to všechno mě baví, tak nejvíce ze všeho mě baví hrát fotbal. Hned u domova sice máme velké hřiště, kde si často kopáme, ale lepší to je s trenérem, kde hrajeme třikrát týdně na velkém hřišti jako opravdoví fotbalisté. S trenérem a s ostatníma kluka z oddílu také často jezdíme na různé zápasy i v sobotu nebo v neděli. Trenér tvrdí, že jsem se hodně zlepšil a že jen musím vytrvat a často trénovat, což dělám velice rád.

Plány do budoucna

Až budu velký, budu mít svou rodinu. Hodnou manželku a děti. o které se budu starat. I když budu mít hodně práce, do domova je nedám. Chtěl bych jezdit s nějakým velkým autem, ale také bych chtěl hrát fotbal. Snad to půjde všechno dohromady.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Přání mi pomůže v tom, že budu moct pořád chodit do fotbalu a trenér mi bude pomáhat, jak správně trénovat a cvičit. Taky tam můžu být se svými kamarády.

Poděkování dárcům

Chtěl bych poděkovat všem, kteří mi přispějí na kroužek fotbalu. Opravdu mně to hodně baví a nerad bych tam přestal chodit.

< zpět na všechna přání