Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1900 přání
za 11 235 916
Tomáš

Tomáš

Věk: 21 let

Přeji si kroužek fotbalu

Přání stojí: 3 000 Kč

Životní příběh

Jsem v domově se svým mladším bráchou, protože nám umřela mamka a taťka se o nás nechce starat. Bráchovi jsem sice řekl, že nemůže, protože má hodně práce, ale já si myslím, že prostě nechce.

Obor školy

Zájmy a koníčky

No, ve škole mi to sice moc nejde, ale zato jsem fakt dobrý ve všech sportech. Teta říkala, že bych měl jít na nějakou sportovní školu. Hraju tenis, jezdím na kole, lyžuji, ale hlavně hraju fotbal. Ten mě baví nejvíce. V létě to je fajn, protože můžeme hrát venku na hřišti, ale horší je to v zimě. Naštěstí chodím do fotbalu, kde máme třikrát týdně trénik s trenérem, který nás učí, jak máme dobře hrát.

Plány do budoucna

Až vyrostu, tak ze mě bude fotbalista. Nic jiného dělat nechci. Budu hodně trénovat a budu nejlepší ze všech. Určitě. Pak si možná najdu aji nějakou hodnou ženu, aby se starala o děti, protože já budu pořád hrát fotbal.

V čem mi přání pomůže do budoucna

No, ty peníze mi rozhodně pomůžou v tom, abych mohl dál chodit do fotbalu. Sice můžu hrát i venku na hřišti, ale bez trenéra a kluků od nás z oddílu to není ono. A v zimě to ani nejde.

Poděkování dárcům

Chtěl bych moc poděkovat všem, kteří mi přispějí na mé přání. Nejsem si jistý, ale myslím si, že domov nemá tolik peněz, aby mi všechno zaplatil. A z kapesného na to asi nenašetřím. Takže ještě jednou moc děkuji, protože fotbal je pro mě hodně důležitý.

< zpět na všechna přání

Nela (15 let) - výtvarný kroužek - tvoření

Na splnění čeká od: 25.03.2023

Zlata (15 let) - výtvarné potřeby

Na splnění čeká od: 25.03.2023

Lukáš (17 let) - vybavení na praxi pro kuchaře

Na splnění čeká od: 25.03.2023