Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1879 přání
za 11 163 117
Lukáš

Lukáš

Věk: 17 let

Přeji si kroužek fotbalu

Přání stojí: 3 000 Kč

Životní příběh

Jsem v dětském domově jen chvilku, ale moc se mi tady líbí. Bydlel jsem u babičky a často jsme se stěhovali. Někdy jsem měl hlad a byla mi zima. Taky k nám někdy chodili policajti nebo jedna taková paní, o které babička říkala, že to je sociálka. Ta rozhodla, že u babičky bydlet nemůžu a poslala mě do domova. Ale mě to nevadí, protože v domově se mi moc líbí. Je tady teplo, každý den máme večeři a ještě spoustu sladkostí. Taky tady mám hodně kamarádů. Doufám, že tady zůstanu.

Obor školy

Základní škola

Zájmy a koníčky

Jestli se ptáte, co mě baví, tak je toho hodně. Rád si maluji, vystřihuji, hraji si s legem, jezdím s autodráhou, rád bobuji, hraji si s klukama, jezdním na kole, ale snad ze všeho nejvíce rád hraji fotbal. Ještě sice nejsem moc dobrý, ale strýc říkal, že to všechno doženu. Tak už se těším.

Plány do budoucna

Až budu velký, budu hasič. Budu jezdit velkým červeným autem a houkat. Nebo budu pilot letadla. Nebo budu jezdit v závodničce. A taky budu fotbalista a budu v televizi.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Kluci, se kterýma se teď kamarádím, chodí do fotbalu a jsou to dobří fotbalisti. Moc se mnou nechtějí hrát, protože to prý ještě neumím. Chtěl bych chodit do fotbalu stejně jako oni, aby si pak se mnou hráli. A taky bych jim chtěl dávat góly.

Poděkování dárcům

Chci poděkovat všem, kdo mi dají peníze na mé přání. Děkuji.

< zpět na všechna přání