Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1879 přání
za 11 163 117
Tomáš

Tomáš

Věk: 26 let

Přeji si kytaru a učebnici pro samouky

Přání stojí: 3 000 Kč

Životní příběh

Do dětského domova jsem přišel z kojeneckého ústavu když mi byly 3 roky. Jsem tu, protože se moji rodiče o nás nezvládali starat. Mám tu staršího bratra Zdeňka. V listopadu budu v našem domově 14 let. Jsem tu spokojený, je to můj domov. Jsem rád, že tu mám bratra a kamarády. Líbí se mi, že naše skupina je složena z velkých dětí, nemáme tu mrňata. Můžeme si vařit na skupinách sami, na co máme chuť. Na všech skupinách máme přístup k internetu. Malé děti můžou mít zvířátka na mazlení, třeba pejska a kočičku.

Obor školy

Gymnázium

Zájmy a koníčky

Mám rád hudbu, sledování zajímavých televizních seriálů. Ve volném čase nejraději hraji společenské hry. Jsem sportovec, hraji florbal, tennis, ping pong a ostatní sporty. Velmi rád jezdím na koni. Nejvíc volného času mi zabere časopis vydávaný našim dětským domovem, kde jsem redaktorem. Další velkou část volného času věnuji učení. Radost mi dělá úspěch ve škole. Mám radost, když si mohu o víkendu přispat.

Plány do budoucna

Přál bych si, abych úspěšně dostudovat gymnázium a šel studovat na vysokou školu. Chtěl bych se naučit na kytaru, abych mohl dělat radost dětem. Dále bych byl rád, kdybych se někde po škole usadil, našel dobrou práci a založïl svoji rodinu. Moje vysněná práce je cestování po světě.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Mám možnost jezdit o prázdninách na letní tábory, kde bych rád hrál při táboráku na kytaru, a tak dělal radost dětem. Myslím si, že kytara mi pomůže zapomenout na každodenní starosti, na všechny problémy a umožní mi najít klid v mé rozbouřené duši. A hlavně bych zapůsobil na děvčata.

Poděkování dárcům

Chtěl bych předem poděkovat všem ochotným lidem, kteří bez váhání přispějí na splnění mého neskromného přání. Díky splněnému přání se o prázdninách nebudu nudit v dětském domově, ale budu mít možnost vydělat si nějaké peníze a zároveň udělat radost i ostatním. Ještě jednou mockrát děkuji. Tomáš

< zpět na všechna přání