Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1900 přání
za 11 235 916
Pavel

Pavel

Věk: 28 let

Přeji si učební pomůcky

Přání stojí: 3 000 Kč

Životní příběh

Do dětského domova jsem přišel spolu s bratrem a sestrou den poté, co mi zemřela matka. Bylo mi 10 let. Náš otec s námi v té době již nebydlel a neměl zájem si nás vzít k sobě. A tak jsme se ocitli ze dne na den v dětském domově. Dnes tu jsem již 8 rok. Moje starší sestra z domova již odešla, má maturitu a začíná žít samostatně. Bratr již odešel také a už rok se pokouší postavit sám na vlastní nohy. Nyní jsem v domově na dobrovolném pobytu, a tak se snažím sekat latinu, jak se říká. Jak se mi tam líbí, je těžká otázka. Pochopitelně, doma by to bylo lepší a někdy je mi dost těžko, ale vím a snažím se nedělat nikomu nic zlého a vyhovět vždy přáním a požadavkům našich vychovatelů.

Obor školy

zdravotnický asistent

Zájmy a koníčky

Já se ve volném čase věnuji fotbalu jako rozhodčí. Mám rad veškerý sport jako je kolo, plavaní běhání, volejbal a společenské hry.

Plány do budoucna

V životě bych chtěl najít blízkou osobu, se kterou bych si rozuměl a přijít tak společnými silami na společný život a založit rodinu. První bych však chtěl vystudovat a najít práci, což v dnešním životě není lehké. Ze začátku bylo mým snem se stát učitelem základní školy, ale jak šel život dál, dospěl jsem k závěru, že se chci stát zdravotníkem a pomáhat lidem. Po vystudování střední školy bych rád přesídlil na dráhu zubního laboranta.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Přaní bych chtěl splnit, abych si mohl pořídit učební pomůcky pro svůj studijní obor. Splněné přání mi pomůže dál se zdokonalovat ve svých studijních výsledcích, více se věnovat přípravě na budoucí vzdělávání a povolání v životě po odchodu z Dětského domova.

Poděkování dárcům

Věřím a doufám, že se snad najde člověk, který mi pomůže splnit můj sen, mé velké přání. Vím, že stále jsou na světě lidé, kteří myslí i na jiné. Upřímně děkuji.

Seznam dárců

  • Mgr.Bc.Iveta Rebernaková

 

< zpět na všechna přání

Nela (15 let) - výtvarný kroužek - tvoření

Na splnění čeká od: 25.03.2023

Zlata (15 let) - výtvarné potřeby

Na splnění čeká od: 25.03.2023

Lukáš (17 let) - vybavení na praxi pro kuchaře

Na splnění čeká od: 25.03.2023