Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1891 přání
za 11 195 953
Petr

Petr

Věk: 27 let

Přeji si nářadí do dílny

Přání stojí: 4 000 Kč

Životní příběh

Vyrůstal jsem doma s rodiči do svých skoro 16ti let. Bydlel jsem s tátou, jelikož matka neměla pevné zázemí, ale u táty jsem nechtěl být, protože bydlí se svou matkou a neustále jsme se hádali a děli se ještě hroznější věci, o kterých nechci psát. Jednoho dne jsem to nevydržel a šel jsem na sociálku a řekl jsem, že doma být nechci, ať mě dají do dětského domova. Jelikož ze sociálky věděli, jaké jsem to doma měl, tak mi pomohli, vše dohodli a odvezli mě do dětského domova. Jsem tu již přes rok a jsem tu spokojený, mám tu to, co jsem doma neměl. Chodím na střední školu. Již třetím rokem se učím autoklempířem s rozšířenou výukou automechanika. Tento rok mě čekají závěrečné zkoušky.

Obor školy

Klempíř z rozšířenou výukou automechanika

Zájmy a koníčky

Zajímají mě auta. Nejraději na autech opravuji něco v motoru. Dále mě zajímá tuning aut. Rád sleduji jakékoliv závody s autama. Další moje koníčky jsou jízda na snowboardu, jízda na kole, fotbal, trampolína.

Plány do budoucna

Do budoucna bych si chtěl otevřít svou vlastní dílnu na opravu aut. Oprava bouraných aut, poruchy motoru a povrchové úpravy. Chtěl bych být vyhlášený, aby ke mě lidé dávali auta na opravu a byli spokojení.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Toto přání je základní věc, co potřebuji pro rozjetí své vlastní dílny. Postupem času si pořídím i další nářadí. Bez tohoto bych na autě nemohl dělat zkrátka nic.

Poděkování dárcům

Chtěl bych poděkovat lidem, kteří jsou ochotní pomoct nám, abychom v budoucnu mohli dělat to, co bychom chtěli, a co je náš koníček. Toto přání by mi velmi pomohlo v budoucnu, abych mohl pracovat. Splnilo by se mi to, co mě baví a mohl bych to dělat.

Seznam dárců

  • Judita Nováková
  • Qminers

 

< zpět na všechna přání