Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1889 přání
za 11 188 160
David

David

Věk: 23 let

Přeji si školní výlet

Přání stojí: 1 100 Kč

Životní příběh

Jmenuji se David, žiji v dětském domově. V dětském domově žiji již 7 měsíců. Mamka se o mě nemohla postarat, protože měla všelijaké problémy, neměl jsem kde bydlet. V domově i ve škole mám kamarády a jsem rád, že jsem tady.

Obor školy

Základní škola

Zájmy a koníčky

Ve škole docházím na kroužek florbalu, který mne moc baví a častěji trávím svůj volný čas se spolužáky, s kterými je legrace. Rád čtu dobrodružné příběhy a kreslím si podle své fantasie a nálady. Ve volném čase hraji s kamarády na domově pinčes.

Plány do budoucna

Jsem v 8.třídě, po škole bych chtěl začít studovat střední ekonomickou školu, kterou úspěšně dokončím a najdu si pracovní místo a vlastní bydlení.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Do školy chodím rád,mám zde plno kamarádů, kteří se ke mě chovají pěkně a kdykoliv se na ně mohu obrátit. S třídní učitelkou rádi pracujeme a užíváme si spousty legrace. Tímto bych strašně rád odjel s mou třídou a třídní učitelkou na školní výlet, kde budeme mít více času se ještě blíže poznat a ještě více utužit náš vřelý kolektiv a zažít společné nové zážitky, o kterých si budeme ještě dlouho povídat.

Poděkování dárcům

Všem dárcům ze srdce moc děkuji za splnění mého snu a jsem rád co pro nás děláte.

< zpět na všechna přání