Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1879 přání
za 11 163 117
Adrian

Adrian

Věk: 21 let

Přeji si kroužek latinských tanců

Přání stojí: 6 000 Kč

Životní příběh

Do domova jsem přišel v šesti letech. Myslel jsem si, že je to špatně, ale dnes si to už nemyslím. Mám se zde dobře, ale musím se učit a pomáhat . Nikdy se mi moc nechce. Mamku a taťku jsem neviděl už mnoho let. Slibují, že přijedou, ale nikdy to neudělají. Tak jsem rád, že zde mám pět sourozenců a tety. Moc mě baví tancování a jsem v tom asi dobrý, protože mi všichni říkají, abych tanec studoval. Sám bych to chtěl, a proto se to učím už teď, protože ve škole mi to moc nejde. Tety mi ale říkají, že když budu v tanci vynikající, tak mi ve škole i něco odpustí. Tak dělám, co mohu. Už minulý rok mě učila profesionální tanečnice a letos bych chtěl pokračovat. Chodíme se sestrou Sárou tancovat na tři hodiny týdně. Je to někdy moc těžké. Chtěl bych pracovat jako tanečník, abych mohl ukázat, že jsem také v něčem dobrý.

Obor školy

Základní škola

Zájmy a koníčky

Rád tancuji a poslouchám hudbu. Tanec bych chtěl také studovat na taneční konzervatoři. Zatím se připravuji tak, že chodím do kroužku latino dance a soutěžím v tancování. Vyhrál jsem již několik prvních míst. Moc mě to baví. Za podporu od Vás bych opět celý rok navštěvoval taneční kroužek a účastnil se pořádaných soustředění a seminářů. Děkuji.

Plány do budoucna

Chtěl bych ukončit základní školu a potom se dostat na taneční školu do Prahy. Když to zvládnu, tak bych chtěl tancovat v muzikálech a taky zpívat, protože zatím mám dobrý hlas. Nejsem ve škole totiž nejlepší, ale tancovat umím nejlíp. Všem se to líbí. Proto bych to taky chtěl dělat.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Připravit se na budoucí povolání - tanečník a zpěvák

Poděkování dárcům

Moc děkuji za splnění přání. Když se mi všechno podaří, tak se můžete chodit do divadel dívat, jak tancuji. Taky můžu učit tancovat ostatní děti. Děkuji.

Seznam dárců

  • Miroslava Durkaiova
  • AKCENT International House Prague
  • Olga Šimková
  • Anezka Sikorova
  • Marie Kolínská
  • Pavlína Stískalová
  • Jitka Kučerová
  • Olga Šimková

 

< zpět na všechna přání