Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1915 přání
za 11 282 188
Veronika

Veronika

Věk: 30 let

Přeji si přihlášky na vysokou školu

Přání stojí: 2 000 Kč

Životní příběh

Do dětského domova jsem se dostala, když mi bylo 14 let, z důvodu malé účasti na základní škole, od mých čtrnácti let se toho mnoho změnilo, začala jsem se více zajímat o školu a stanovila jsem si cíl dostat se na střední školu s maturitou a to se podařilo, tento rok jsem úspěšně dostudovala a nyní jsem na zkráceném studiu a připravuji se na vysokou školu.

Obor školy

Cukrář

Zájmy a koníčky

Mezi mé zájmy patří zdravá výživa, snažím se mému okolí přínést informace o zdravém životním stylu a do budoucna bych chtěla pomoci lidem, kteří mají problém s obezitou. Mezi mé každodenní zájmy patří posilovna, přátelé, škola a zvířata.

Plány do budoucna

Moje plány do budoucna jsou prosté, teď dělám všechno proto, abych se dostala na vysokou školu a chci ji dostudovat. Poté si chci najít práci a mít úplnou rodinu a dobrou práci,která mě bude bavit.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Splnění mého přání mi poslouží k podání přihlášek na více oboru a více škol, a pokud se dostanu, tak s lepším výběrem mé budoucí vysoké školy.

Poděkování dárcům

Děkuji všem, kteří přispějí určitou částkou ke splnění mého přání, rozhodně mě to ovlivní moji budoucnost a to potřebuji ze všeho nejvíce.

Seznam dárců

  • Bc. Jana Raková-INFERO
  • Martin Hovorka

 

< zpět na všechna přání