Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1916 přání
za 11 292 188
Marcela

Marcela

Věk: 18 let

Přeji si chodit na pohybový kroužek

Přání stojí: 2 000 Kč

Životní příběh

Vzhledem k tomu, že naše rodina nefungovala tak, jak by měla, drogová problematika a ztráta bydlení, dostala jsem se do dětského domova. S rodinou jsem v kontaktu, ale podmínky pro naší výchovu doma nejsou ze strany rodiny a patrně tomu v brzké době nebude. V našem dětském domově se mi líbí. Jsem zde i se svou mladší sestrou.

Obor školy

Základní škola

Zájmy a koníčky

Nejvíce mě baví pohyb.Je jedno jestli je to běhání či tanec, který upřednostňuji. Jsem temperamentní holka a ještě jsem žádný zájmový proužek nenavštěvovala. Proto bych ráda začala od září 2015 navštěvovat kroužek s pohybovým zaměřením, a je určen pro mou věkovou kategorii.

Plány do budoucna

Do školy chodím ráda, a tak bych se chtěla zapojit i do nějakého kroužku. Jak jsem již uvedla, bavilo mě něco spojeného s pohybem. Doufám, že získám nové kamarády a kamarádky a naučím se něco nového a zajímavého.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Protože jsem ještě do žádného kroužku nechodila, chtěla bych zjistit co mě baví a čemu bych se mohla dlouhodobě věnovat. Také chci poznat nové lidi.

Poděkování dárcům

Ráda bych poděkovala všem lidem, kteří se zapojují do dárcovství a pomáhají nám zapojit se do různých činností, která nás baví.

Seznam dárců

  • Zuzana a Tomáš Čekalovi
  • Jiří Zacpal
  • Petra Vrabcová

 

< zpět na všechna přání