Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1915 přání
za 11 282 188
Veronika

Veronika

Věk: 31 let

Přeji si kytaru

Přání stojí: 5 000 Kč

Životní příběh

Do dětského domova jsem se dostala když mi bylo 7, v dětském domově jsem vyrůstala se svými třemi bratry a až po pár letech k nám dali i nejmladšího bratra, konečně jsme byli pohromadě. Jako střední školu jsem zvolila střední zdravotnickou školu, cílem bylo naučit se starat a pečovat o druhé a nemocné. Po maturitě jsem se dostala na univerzitu, speciální pedagogika, obor Výchovná práce ve speciálních zařízeních. Letos jsem úspěšně ukončila na této škole studium se zakončením státní závěrečné zkoušky a titulem před jménem Bc. Bohužel jsem se nedostala na navazující magisterský obor, budu to zkoušet příští rok. Jako alternativu jsem zvolala Pedagogickou školu, obor pedagogika volného času.

Obor školy

Pedagogika volného času

Zájmy a koníčky

Baví mě odpočívat, koukat na filmy (komedie), procházky do lesa, relaxování. Posezení s kamarády. Ráda jezdím každý rok na dvoutýdenní tábor, který je zaměřen na horolezectví a turistiku. Během tábora míváme i táborák a k němu patří kytara a zpěv. Ráda zpívám, chtěla bych se naučit na kytaru - kterou si nemohu dovolit a ani domov mi jí nemůže koupit, není to zrovna levná záležitost.

Plány do budoucna

Jednou bych ráda pracovala s malými dětmi, ale zároveň někde ve školství. Ráda si užívám prázdniny a proto bych o ně nechtěla přijít. Taký bych se ráda dostala na magisterské studium do Olomouce nebo Prahy.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Určitě kytaru využiji nejen na táboře, ale i v budoucí práci. Jako hudební nástroj se hodí prakticky všude a myslím, že v budoucnu ji hodně využiji.

Poděkování dárcům

Předem bych chtěla moc poděkovat dárcům, kteří přispěli na mé přání.

Seznam dárců

  • Jiří Zacpal

 

< zpět na všechna přání