Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1915 přání
za 11 282 188
Zdeněk

Zdeněk

Věk: 30 let

Přeji si školné klavíru

Přání stojí: 5 000 Kč

Životní příběh

Do dětského domova jsem se dostal kvůli rodičům. Rodiče se stěhovali z místa na místo. Také u nás doma nebyly vyhovující podmínky, aby jsme tam mohli bydlet. V naší rodině jsem nejstarší a je nás dohromady 6. V dětském domově jsem 18 let. V DD se mi líbí. Je to tady super, je tady spousta dětí, se kterými se můžu bavit a trávit volný čas. Rád v dětském domově jezdím na kole, nebo se jen tak procházím po vesnici.

Obor školy

firemní ekonomika

Zájmy a koníčky

Mým velkým koníčkem je yoyování. K yoyu jsem se dostal přes mého dobrého kamaráda z naší vesnice. Baví mě hra na klavír, trávení volného času s kamarády, chatování a ježdění na bruslích. Ve svém volném čase si taky rád zahraji fotbal nebo basketbal.

Plány do budoucna

Do budoucna bych chtěl žít v rodinném domku. Mít rodinu, dobrou práci a hodné děti. Rád bych se živil jednou jako kuchař, šéfkuchař a učitel. Rád bych také chodil dál do umělecké školy a rozvíjel svůj talent na klavír. Ze začátku to bude pro mě těžké. Budu si muset sehnat byt, práci a zařizovat spoustu jiných věcí.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Pomůže mi do budoucna v tom, že budu moci dělat svůj oblíbený kroužek. Potkám nové lidi, získám nové zkušenosti a trošku budu i cestovat. Bez přání bych se nemohl dál vzdělávat a učit se nové skladby a poznatky. Už bych se nemohl dál učit na klavír s někým kdo tomu rozumí a mohl by mě správně vést.

Poděkování dárcům

Chtěl bych poděkovat všem, kdo mi na přání přispějí. Je to pro mě důležitá věc, která se možná díky Vám splní. V budoucnu bych mohl hrát na klavír těžší skladby a možná bych mohl učit děti, které s klavírem začínají.

Seznam dárců

  • Zaměstnanci Monster.com

 

< zpět na všechna přání