Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1915 přání
za 11 282 188
Miroslava

Miroslava

Věk: 25 let

Přeji si barmanský kurz

Přání stojí: 2 300 Kč

Životní příběh

Do dětského domova jsem se dostala se svými třemi sestrami, když mi bylo osm let kvůli tomu, že naši rodiče neměli finanční prostředky na to abychom mohli být s nimi. Celou dobu co jsme v dětském domově se to nějak nezlepšovalo. Pak nám ale zemřela mamka. A to byl konec našich návštěv doma. Naštěstí si nás na prázdniny bere naše blízká rodina a navíc v domově se špatně nemáme.

Obor školy

Hotelnictví a cestovní ruch

Zájmy a koníčky

Jelikož jsem ve druhém ročníku už moc času na koníčky nezbývá. Ale i tak se snažím s volným časem naložit co nejlépe. K mým koníčkům patří aerobik, tanec, zpěv. Aerobik navštěvuji jednou týdně. Zpěvu se věnuji pouze doma a to když mám náladu zpívat. Tancuji v domově s tetami, které vždy vymyslí nějaký tanec na soutěže. A nebo si jen tak zatančíme.

Plány do budoucna

Mým hlavním cílem do budoucna je momentálně dodělat střední školu a úspěšně udělat maturitu. Po škole bych ráda na chvíli vycestovala někam do zahraničí, abych si vyzkoušela jak se žije jinde. Také bych si chtěla udělat vysokou školu v mém oboru. A jednou možná mít vlastní hotel.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Kdybych byla provozní hotelu či restaurace měla bych větší rozhled v oboru barmanství. To by mi pomohlo v tom, že bych mohla nabídnout zákazníkům více, než jinde. Také by to bylo lepší pro mé zaměstnance, protože bych je mohla zastoupit.

Poděkování dárcům

Moc bych chtěla poděkovat všem, kteří mi přispějí. Budu Vám všem moc vděčná a třeba si jednou dáte drink v mém hotelu či restauraci.

Seznam dárců

  • Dagmar Králová

 

< zpět na všechna přání