Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1889 přání
za 11 188 160
Žaneta

Žaneta

Věk: 19 let

Přeji si výtvarné pomůcky

Přání stojí: 1 000 Kč

Životní příběh

Jsem v dětském domově se svou sestrou, je mi tady dobře, taťka se o nás nemůže starat, protože je nemocný a má hodně roků. Pokud to jde, tak jezdím domů na víkendy. V dětském domově mám kamarády, mám taky kamarádku ve škole, jmenuje se Maruška. S dětma z domova jezdíme na výlety, chodíme plavat a hrajeme si různé hry.

Obor školy

Základní škola

Zájmy a koníčky

Ráda si kreslím, tancuji, poslouchám hudbu, čtu si knížky o přírodě, dívám se na pohádky, hraju různé hry např. karty, Člověče nezlob se, skládám puzzle. Navštěvuji výtvarný kroužek na základní umělecké škole. Moje obrázky, které jsem nakreslila posílají tety do různých soutěží a taky je mám na vernisáži, kterou pořádá umělecká škola.

Plány do budoucna

Já ještě moc nevím co bych chtěla dělat až budu velká. Chodím teprve do páté třídy a tak ještě uvažuji. Chtěla bych se třeba starat o zvířata nebo něco s kreslením.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Ráda si kreslím nebo dělám různé výrobky, které pak vystavuji nebo jsou na ozdobu v dětském domově. Pomůcky stojí hodně peněz a tak bych byla ráda, kdybych si je mohla koupit.

Poděkování dárcům

Děkuji lidem, kteří mi pomohou mé přání splnit. Pokud se to podaří budu moc ráda, že si budu moci koupit potřeby na malování a výtvarnou činnost, budu dělat různé předměty a malovat obrázky.

Seznam dárců

  • Zaměstnanci společnosti O2 Czech Republic a.s., přes Nadaci O2

 

< zpět na všechna přání