Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1915 přání
za 11 282 188
Sára

Sára

Věk: 23 let

Přeji si pomůcky a pracovní oděv na praxi, učebnice

Přání stojí: 10 000 Kč

Životní příběh

Po smrti mého otce si matka našla nového přítele. Ten mě neměl rád, nadával mi a byl na mě hrubý. Doma už to nebylo k vydržení, a tak jsem šla do klokánku. Ze školy a z venku jsem se znala s dětmi s dětského domova a když mi vyprávěli jak se tam mají, na vlastní žádost jsem byla přemístěná do dětského domova. Žiji zde už 3 rokem a jsem zde spokojená.

Obor školy

kosmetička, vizážistka

Zájmy a koníčky

Ráda líčím sebe i kamarádky, fotografuji pak výsledné líčení. Zpěv, hudba, tanec a čtení.

Plány do budoucna

Chci odmaturovat a stát se vizážistkou. Čeká mě však ještě hodně učení. Dříve jsem na to kašlala, protože jsem si říkala, že to nějak dopadne, ale teď jsem to začala brát zodpovědněji. Více se učím a domluvila si doučování z matiky a angličtiny, což jsou moje nejslabší předměty. A mám z toho radost, protože se to odrazilo na mých známkách. Zlepšila jsem se a chci v tom pokračovat. Maturita není lehká věc ale já už teď vím, že ji zvládnu.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Ušetřím peníze dětskému domovu, který by mě musel tyto peníze poskytnout. Budeme tak mít více financí na zájmové aktivity. Zkvalitní mi i přípravu na budoucí povolání tím, že budu mít kvalitní kosmetické potřeby a knížky ke studiu. Také čistý a zářivě bílý pracovní oděv je nutností.

Poděkování dárcům

Děkuji všem dárcům za poskytnuté finanční dary. Vážím si Vás a děkuji. Sára

Seznam dárců

  • Martin Hovorka

 

< zpět na všechna přání