Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1889 přání
za 11 188 160
Radek

Radek

Věk: 18 let

Přeji si kroužek "Poníci"

Přání stojí: 500 Kč

Životní příběh

V domově jsem už sedm let. Pamatuju si, že jsem tady slavil své 6. narozeniny. Měl jsem tady už svého staršího bratra, který už je ale dospělý a už se mnou v domově není. Stále se ale vídáme. V domově se mi líbí, je to tu moc pěkné. Tety a strejdové se nám to tady snaží zpříjemnit. Jezdíme na výlety, chodíme na různé akce, soutěže, turnaje. Nejraději hraju s ostatními dětmi a s tetami deskové hry. Ze všech nejraději mám Sabotéra a Osadníky z Katanu.

Obor školy

Základní škola

Zájmy a koníčky

Ve volném čase jezdím na ponících a skáču parkour. Rád taky maluju a poslouchám hudbu, sleduju videa a čtu knížky. Nejraději mám fantasy.

Plány do budoucna

Ještě nevím, co bych chtěl dělat za povolání. Ve škole mě baví matematika, fyzika a tělocvik. Jak budu dospělý, chci určitě pracovat, mít svůj byt a až budu hodně dospělý, tak chci i děti :-)

V čem mi přání pomůže do budoucna

Na Poníky chodím dvakrát týdně. O poníky se tam staráme - hřebelcujeme je, čistíme kopyta a čistíme je od písku. Po práci na nich jezdíme. Jízda na ponících mě strašně baví, ale je to náročné. Díky splněnému přání se o ně budu moct dále starat a jezdit na nich.

Poděkování dárcům

Děkuji všem, kteří mi na můj koníček přispějí. Díky tréninkům a pravidelné docházce se na jízdě na ponících budu moct dále zlepšovat. Děkuji :-)

Seznam dárců

  • Čekalovi Zuzana a Tomáš

 

< zpět na všechna přání