Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1900 přání
za 11 235 916
Karel

Karel

Věk: 16 let

Přeji si kopačky, brankářské rukavice

Přání stojí: 3 000 Kč

Životní příběh

Domov jsem opustil v šesti letech a podobu dalších tří let jezdil z klokánku do klokánku, až jsem se nakonec dostal do Dětského domova. Svůj domov jsem opustil, protože máma fetovala. Zkrátka doma to nebylo pro mě ideální. V dětském domově jsem už tři roky a je to tu super. Mám tu hodně kamarádů a kamarádek, chodíme často na výlety, výjezdy a kroužky. Také jezdíme na hodně akcí, kde můžu ukázat svůj talent ve fotbale a využít všechny ty tréninky. Když zrovna někam nejedeme, tak doma hodně sportuju.

Obor školy

Základní škola

Zájmy a koníčky

Mezi mé koníčky patří fotbal a hraji za FK jako ofenzivní záložník. Teď to bude už dva roky. V zimní lize jsme byli na druhém místě a na třetím v našem kraji. Kromě ofenzivního záložníka dost často hraji jako brankář. Také rád hraji florbal a zároveň jezdím i na kolečkových bruslích.

Plány do budoucna

Jednou bych se chtěl stát kuchařem, nebo profesionálním fotbalistou. Mým snem by bylo hrát za fotbalový tým FC Juventus Turín.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Mít dobré a kvalitní kopačky je pro mě hodně důležité, protože pak mohu lépe hrát fotbal a pomoct tak mému týmu. Tím tak mám větší šanci se dostat dál a přiblížit se k mému snu.

Poděkování dárcům

Chtěl bych moc poděkovat všem dárcům, kteří se podílejí na splnění mého přání. Hodně to pro mě znamená a moc si vážím, že jsou na světě stále lidi, kteří mají srdce na správném místě a chtějí nám pomoci dosáhnout našich snů.

Seznam dárců

  • Drahuška Bechyňová

 

< zpět na všechna přání

Nela (15 let) - výtvarný kroužek - tvoření

Na splnění čeká od: 25.03.2023

Zlata (15 let) - výtvarné potřeby

Na splnění čeká od: 25.03.2023

Lukáš (17 let) - vybavení na praxi pro kuchaře

Na splnění čeká od: 25.03.2023