Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1915 přání
za 11 282 188
Kristýna

Kristýna

Věk: 17 let

Přeji si pracovní vybavení do školy

Přání stojí: 3 000 Kč

Životní příběh

Do dětského domova jsem se dostala na základě soudního rozhodnutí spolu se svými dalšími čtyřmi sourozenci, protože moje matka naši výchovu nezvládala. V domově jsme všichni již třetím rokem. Líbí se mi tady, tety a strejdové jsou na nás sice přísní, ale moc hodní. Mám tady svůj klid. Ráda se účastním jakékoliv činnosti, kterou domov organizuje, ať už je to sportovní akce nebo společenská či tvořivá, např. keramický kroužek a kroužek vaření.

Obor školy

Praktická škola

Zájmy a koníčky

Ráda pomáhám při vaření nejen zde v domově, ale i doma, baví mě práce na zahrádce. A jako každý mladý člověk i já občas lenoším s mobilem v ruce a chatuji s kamarádkami. Také si přečtu nějakou hezkou knížku. Jsem ráda na čerstvém vzduchu.

Plány do budoucna

Nastupuji do prvního ročníku. Je to obor na dva roky a já se do školy těším, hlavně na nové kamarády. Po škole bych si chtěla najít dobrou práci a také možná založit rodinu.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Moje přání mi pomůže splnit část mého úkolu pro studium oboru, na který se chystám, a to je pořízení pracovního vybavení. Jedná se o pracovní obuv a oblečení, které budu potřebovat v rámci částečné praktické výuky v kuchyni.

Poděkování dárcům

Předem děkuji všem, kteří mne v mém přání podpoří. Bude to pro mne hodně znamenat, především zjištění, že ne každému budu jako dítě v domově lhostejná, že někomu opravdu na mne záleží, třebaže mne nikdy neviděl. Díky tomuto budou pro mne školní povinnosti snazší.

Seznam dárců

  • Petr Kolbábek
  • Olda Čepelka

 

< zpět na všechna přání