Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1916 přání
za 11 292 188
Kristýna

Kristýna

Věk: 18 let

Přeji si kuchařské oblečení a obuv

Přání stojí: 4 000 Kč

Životní příběh

Pořádně nechápu proč jsem s ostatními sourozenci v domově. Myslím si, že je to proto, protože mamka na naši výchovu nestačila. Jsem tu už třetí rok se svým bratrem Martinem a sestrami Luckou, Kájou a Nikčou. I když jsou tady všichni na nás hodní a jsem tu spokojená, radši bych byla doma s mamkou. S ostatními chodím ven, na procházky, na svoje osobko, chodím i do kroužků - keramický, turistický, sportovní.

Obor školy

Praktická škola

Zájmy a koníčky

Já moc koníčků nemám, baví mě, když jedeme na výlet na kole. Ráda tančím, ale spíše sama v soukromí, trochu se stydím. Líbí se mi naše výlety s ostatními z rodinky. Chci dodělat školu a myslím, že mi to půjde, i když je tento obor všestranný, že je tam ze všeho něco.

Plány do budoucna

Chci dokončit školu, ale taky se chci vrátit k mamce. Chtěla bych mít rodinu, někoho kdo mě bude mít rád, a taky děti. Chtěla bych mít dobrou práci co by mě bavila.

V čem mi přání pomůže do budoucna

V oboru, který jsem si vybrala se budeme učit i vařit základní jídla. Potřebujeme k tomu kuchařské oblečení, které si musíme pořídit sami, škola nám je neposkytne. Moc mi to pomůže i v tom, že budu mít při praxi něco svého, v čem se budu určitě cítit moc dobře.

Poděkování dárcům

Já nevím, jestli je moje přání pro někoho zajímavé, ale budu moc ráda, když to někoho osloví. Jsem ráda, že můžu být na té škole, že po skončení budu mít dokument, se kterým si pak najdu vhodnou práci. Děkuji tedy předem všem, kterým se moje přání bude líbit a pomůže mi ten dvouletý obor usnadnit.

< zpět na všechna přání

Nela (15 let) - učebnice a pomůcky do školy

Ke splnění zbývá: 7 000 Kč

Natalie (13 let) - jazykový pobyt

Ke splnění zbývá: 7 000 Kč

Anděla (13 let) - výbava do sportovního a…

Na splnění čeká od: 21.12.2023

Veronika (17 let) - školní výukový zájezd do…

Na splnění čeká od: 21.12.2023

Nela (15 let) - učebnice a pomůcky do školy

Na splnění čeká od: 18.01.2024