Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1876 přání
za 11 159 917
Petra

Petra

Věk: 33 let

Přeji si školné na letní semestr

Přání stojí: 10 000 Kč

Životní příběh

Moje dětství? Jako dítě jsem byla šťastná, nijak jsem si neuvědomovala, co se děje kolem mě, prostě jsem v tom špatným žila a nepřišlo mi to nijak zvláštní. Asi bych začla tím, že moje máma je duševně nemocná, bohužel za to nemůže a neuvědomuje si to, i když lidem a popravdě občas i mě její chování vadí. Ale takový je život, omezila jsem s ní kontakt a je mi fajn. Taťka už bohužel nežije, zemřel před pár lety. On jediný mámu občas ještě udržel. V dětském domově jsem od mých 11 let, už je to pěkných pár let co nás( mě a moje 2 sestry) dovezli do dětského domova. Tenkrát mi paní sociálka řekla, že jedeme na takový malý výlet podívat se na děti, jako 11 leté dítě jsem se samozřejmě těšila, výlety jsem milovala. Když jsem se ale zeptala, kdy už se pojede domů, že musím stihnout autobus k dědečkovi (kterého mám hrozně moc ráda), bylo mi sděleno, že už domu nepojedeme. Ze začátku jsem brečela, nevěděla jsem co se děje, ale moje dvě mladší sestry, naše úžasné tety a i děti mi pomohli všechno zvládnout. Miluji náš dětský domov a jsem ráda za to, že tam můžu být.

Obor školy

porodní asistentka

Zájmy a koníčky

Za svůj největší úspěch zatím považuji úspěsné dokončení VOŠ zdravotnické. O volném čase ráda hlídám děti, pracuji na pc, v zimě ráda jezdím na snowboardu.

Plány do budoucna

Při studiu na vyšší škole jsem si prošla v nemocnici mnoha odděleními, ale nejvíce mě zaujala práce porodních asistentek na šestinedělí, proto bych chtěla být do budoucna právě porodní asistentkou a nyní už mi k tomu chybí jen 3 roky studia.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Toto přání mi pomůže vyplnit mi můj sen stát se porodní asistentkou a být zároveň i nadále studentkou VŠ právě tohoto oboru. Moje škola je soukromá a je tam bohužel vysoké školné, ale věřím že ani toto nebude překázka pro můj sen.

Poděkování dárcům

Děkuji moc , že mi pomůžete na cestě za mým snem a já budu moci pak plnit sny maminkám v podobě narozených dětiček.

Seznam dárců

  • Ing. Petr Šnajdr - MEP

 

< zpět na všechna přání

Milan (11 let) - školní pomůcky

Ke splnění zbývá: 1 000 Kč

Milada (17 let) - taneční kurz

Ke splnění zbývá: 1 750 Kč

Vanesa (16 let) - pomůcky na praxi kadeřnice

Ke splnění zbývá: 6 293 Kč

Ludmila (13 let) - školné výtvarného kroužku

Na splnění čeká od: 02.08.2022

Milan (11 let) - školní pomůcky

Na splnění čeká od: 02.08.2022

Pamela (18 let) - pomůcky k masážím, které…

Na splnění čeká od: 25.09.2022