Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1916 přání
za 11 292 188
Kevin

Kevin

Věk: 16 let

Přeji si vybavení na obor pekaře

Přání stojí: 10 000 Kč

Životní příběh

Do dětského domova jsem se dostal kvůli svému otci, nechodil do práce, pil, byl agresivní, všechny bil a vyhodili nás z ubytovny. Otec napadal neustále mamku a my děti jsme se bály, že se něco špatného přihodí. Sociálka nás už dlouho řešila, a tak jednoho dne pro nás přijeli a odvezli do Klokánku. Všech 6 a tři nejmenší šli k pěstounům. V dětském domově jsme 2 roky, nějak to zvládáme, ale jinak to tu je super a těším se domu za mamkou i moji sourozenci také.

Obor školy

Pekař

Zájmy a koníčky

Mezi mé zájmy patří například boxovaní, hraní na kytaru, fotbal a různé sportovní aktivity. Během letních prázdnin jsem chodil na brigády. Nebojím se práce a naopak jí rád dělám, také se snažím i něčemu novému naučit. Jsem v prvním ročníku na pekaře, učím se jak se vážou vánočky, pečou frgály, chleby, rohlíky, svatební koláčky. Můj otec byl vyučený pekař,asi k tomu mám vztah po něm, ale doufám, že nebudu jako on.

Plány do budoucna

Budu chodit do práce do pekárny kde si i budu vydělávat a pomůžu i své mamce. Jak budu dospělý, chci, aby mé děti byly šťastné v životě, a aby jim nic nechybělo, a naopak jim budu dávat to, co jiné děti nemají. A svou rodinu miluju nejvíc na světě a to je má motivace.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Vybavení budu používat při zdokonalovaní pečení, naučím se používat lepší přístroje a vybavení a budu se moci věnovat nejen pekařině, ale i vaření.

Poděkování dárcům

Chci vám poděkovat za pomoc a při splnění mého snu. Je to pro mě velká motivace, abych se dostal dál a vylepšoval své schopnosti. Vím, že kdybych zůstal doma, tak se mně taková možnost nenaskytne, proto vděčím dětskému domovu za tuto nabídku.

< zpět na všechna přání

Podpořit

Ke splnění mého přání chybí:9 600 Kč

0% 100%

Nela (15 let) - učebnice a pomůcky do školy

Ke splnění zbývá: 7 000 Kč

Natalie (13 let) - jazykový pobyt

Ke splnění zbývá: 7 000 Kč

Anděla (13 let) - výbava do sportovního a…

Na splnění čeká od: 21.12.2023

Veronika (17 let) - školní výukový zájezd do…

Na splnění čeká od: 21.12.2023

Nela (15 let) - učebnice a pomůcky do školy

Na splnění čeká od: 18.01.2024