Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1891 přání
za 11 195 953
Irena

Irena

Věk: 23 let

Přeji si týdenní kurz angličtiny

Přání stojí: 850 Kč

Životní příběh

Do domova jsem přišla spolu s bratrem, mým dvojčetem a starší sestrou, protože máma přišla o byt a neměli jsme kde bydlet. V domově jsem dva roky. Mám tu kamarády a sourozence, tak se mi tu líbí.

Obor školy

Základní škola

Zájmy a koníčky

Nejvíce mě baví moderní tanec, chodím do kroužku tance. Ve volném čase mě baví sport, hraju florbal, fotbal a jiné kolektivní sporty. Ráda si maluji a taky píšu různé básničky. Dokonce mi obrázek vybrala redakční rada do časopisu našeho domova. Mám ráda léto, koupání, opalování a lenošení na zahradě. Ráda trávím čas s kamarády a povídáme si.

Plány do budoucna

Chci být modelka a herečka. Chci být bohatá a úspěšná, šťastná. Budu mít dvě děti, hezký velký dům a hodného manžela s pěkným autem.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Potřebuji si zlepšit angličtinu ve škole. Když chci dělat v budoucnu modelku, musím umět cizí jazyky. Modelky cestují po světě a musí se omět domluvit.

Poděkování dárcům

Moc. moc děkuji všem, kteří jsou ochotní přispět úplně cizímu děvčeti ke splnění jeho přání. Je moc hezké, že se takoví lidé najdou. Díky splněnému snu budu o krůček blíže splnění mého snu.

< zpět na všechna přání