Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1879 přání
za 11 163 117
Zdeněk

Zdeněk

Věk: 29 let

Přeji si školné

Přání stojí: 3 000 Kč

Životní příběh

Do dětského domova jsem se dostal kvůli mým rodičům. Rodiče se hodně stěhovali z místa na místo a pro nás to nebylo vhodné. Často jsme neměli co jíst. Nevlastní táta byl často opilej a nebylo to tam pro nás vyhovující. V dětském domově jsem 15 let. V domově se mi líbí. Mám tady spoustu nových kamarádů. Chodím na kroužky na které bych normálně v rodině nechodil. Vzdělávám se a mám dobrý společenský život. Rád tady s dětmi chodím ven a bavíme se o různých věcech. Také tady hrajeme fotbal a v zimě bobujeme.

Obor školy

ekonomika a podnikání

Zájmy a koníčky

Rád se scházím s přáteli. Rád chodím na procházky po města a po vesnic. Také hraji na klavír a yoyuju. Ve svém volném čase koukám na filmy. Rád jím dobré jídlo a rád vařím. Můj největší úspěch je s yoyem. Zúčastnil jsem se mistroství evropy v yoyu a v kvalifikaci jsem se umístil 34. z 94. Pak jsem byl ještě v semifinále. Také jsem byl na několika ročníků Nejmilejšího koncertu, kde jsem si odvezl párkrát první místa s postupem na celorepublikové finále.

Plány do budoucna

Až budu mít hotovou školu, tak bych pak chtěl ještě studovat. Chtěl bych si udělat ještě konzervatoř a dále rozvíjet svůj talent na klavír. Také bych chtěl studovat pedagogiku. Jedno z povolání, které bych chtěl dělat je kuchař. Vařit mě baví a docela mi to jde. Také bych chtěl učit cizí jazyk na střední škole, učit děti na klavír a také třeba manažera až budu mít dostatek zkušeností.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Přání mi dobudoucna umožní dále studovat a učit se nové věci. Bez školy bych nemohl dělat to co se učím a to co mě baví. Přání mi bude prospěšné v tom, že budu mít vzdělání, které je potřebné pro moje budoucí povolání. Přání bych si chtěl splnit, protože je to pro mě důležité. Každý by měl mít nějaké vzdělání a je jedno jaké. Když budu mít to svoje vzdělání, které potřebuji, tak budu o krok blíže ke své práci.

Poděkování dárcům

Chtěl bych poděkovat všem, kteří mi na mé přání přispějí. Hodně to pro mě znamená. Díky tomuhle přání budu moct dále bez problémů studovat a dělat to co mě baví. Ještě jednou díky za Vaší ochotu se podílet na mém přání.

Seznam dárců

  • Filip a Jitka Žiačikovi

 

< zpět na všechna přání